KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 8293062
nr 829 3062
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, "vattenhålet", 10/12, signerad-87, 35x39
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:14:55
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr
350 kr